شهردار مشهد گفت: در دیدارهایی که با مراجع و بزرگان داشتیم برخی از دغدغه‌های آنها در حاشیه شهر رفع شده که این را آغازی برای اقدامات خود در حاشیه شهر مشهد می‌دانیم.
resized_4198_635335213344296163_sjpgبه گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، سید صولت مرتضوی ظهر امروز در مراسم آغاز احداث مجتمع مهدیه رسول اکرم (ص) در منطقه کم‎برخوردار مهرآباد مشهد با اشاره به فجایع منا اظهار کرد: بی کفاتی آل یهود عید قربان ما را تبدیل به عزا کرد و غم را در آستانه عید الله‌اکبر در وجود ما باقی نگه‌داشته و شهرداری مشهد نیز برای درگذشتگان این فاجعه آرزوی مغفرت می‌کنم.
وی بیان کرد: مقام معظم رهبری توصیه‌هایی را در ارتباط با حاشیه شهر به آیت‌الله علم الهدی ابلاغ کردند و شهرداری مشهد به عنوان سرباز ولایت بر خود فرض دانست تا در رکاب آیت‌الله علم‌الهدی بخشی از مسایل حاشیه شهر به خصوص در حوزه فرهنگ کمک نماید.
مرتضوی افزود: شهرداری مشهد خود را مکلف در امور حاشیه شهر مشهد می‌داند و کارهای خوبی نیز انجام شده و در دیدارهایی که با مراجع و بزرگان داشتیم برخی از دغدغه‌های آنها در حاشیه شهر رفع شده که این را آغازی برای اقدامات خود در حاشیه شهر مشهد می‌دانیم.
شهردار مشهد با بیان اینکه شهرداری مشهد همواره در کنار شما مردم است، خاطرنشان کرد: ارزش ریالی زمین برای مهدیه رسول اکرم (ص) 800 میلیون تومان است که این زمین توسط شهرداری مشهد به مردم منطقه مهرآباد تقدیم شده و امیدواریم این مرکز محل ترویج معارف اهل‌بیت (ع) شود.