به گزارش روابط عمومی موسسه آموزش عالی علمی – کاربردی فرهنگ و هنر جلسه شورای سیاست گذاری اولین جشنواره تدوین در محل موسسه  برگزار شد.
در این جلسه دکتر شاه آبادی ریاست موسسه، حسین پارسایی معاون فرهنگی موسسه، زاهدپور مدیر فعالیت های فرهنگی موسسه، تقی پور دبیر جشنواره  ،  میرسپاسی، مرز آبادی رئیس واحد فرهنگ و هنر 48 ، مرادی رئیس واحد فرهنگ و هنر واحد 11، داودی رئیس واحد فرهنگ و هنر واحد 12، آزادآور رئیس واحد فرهنگ و هنر واحد 4 حضور داشتند.
12015-09-05_thumbIMG_6896
دکتر شاه آبادی در خصوص لزوم اطلاع رسانی دقیق و گسترده این جشنواره تاکید کرد و افزود این جشنواره با محوریت 12 مرکز، 6 مرکز در تهران و 6 مرکز شهرستان برگزار می شود. در راستای ماموریت سال گذشته یعنی تخصصی شدن جشنواره ها است.
شاه آبادی تاکید کرد بحث اطلاع رسانی این جشنواره  در چند محور که عبارتند از نصب پوستر، چاپ بروشور، نصب بنر، سیستم اطلاع رسانی پیامکی و مکاتبه ای وبرگزاری  نشست های مختلف با افراد سرشناس حوزه سینما و تدوین و ترغیب مراکز برای مشارکت جدی برای شرکت در این جشنواره باید مد نظر قرار گیرد.
شاه آبادی افزود ما اگر در پایان برگزاری جشنواره تدوین یک تناسب مناسب و منطقی  بین دانشجویان تدوین شرکت کننده در جشنواره با آثار راه یافته به جشنواره ببینیم  یک نتیجه قابل قبول برای ما خواهد بود .
در ادامه اعضای شورا به بحث و تبادل نظردر خصوص اطلاع رسانی دقیق و گسترده جشنواره پرداختند.
شایان ذکر است این جشنواره به محوریت واحد 46 فرهنگ و هنر، در چهار بخش مستند، داستانی، تیزر و نماهنگ، گزارشی و یک بخش ویژه ارسال آثاری با موضوع مولانا برگزار می شود و به نفرات اول تا سوم هر بخش جوایز نفیسی اهداء می گردد.
مهلت ارسال آثار تا 7 خرداد 94  به  نشانی دبیر خانه جشنواره  میدان انقلاب، ابتدای خیابان جمالزاده شمالی، کوچه بزمه، پلاک 2 مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 46 تهران می باشد.